Colectiv

Consiliul Departamentului

  • Conf. dr. inf. Gabriela Moise – director departament
  • Conf. dr. mat. Alina Daniela Vîlcu
  • Lector dr. fiz. Anca Baciu
  • Lector dr. inf. Daniela Șchiopu
  • Lector dr. inf. Liviu Ioniță

Profesori

Nr. crt.Nume și prenumeE-mail
1.Prof. univ. dr. Lambrescu Ionuțilambrescu@upg-ploiesti.ro
2.Conf.  univ. dr. Constantinescu Zoranzoran@upg-ploiesti.ro
3.Conf.  univ. dr. Moise Gabrielagmoise@upg-ploiesti.ro
4.Conf.  univ. dr. Nicoară Simonasnicoara@upg-ploiesti.ro
5.Conf.  univ. dr. Pascu Mihaimpascu@upg-ploiesti.ro
6.Conf.  univ. dr. Vîlcu Alinadaniela.vilcu@upg-ploiesti.ro
7.Conf.  univ. dr. Vlădoiu Monicamvladoiu@upg-ploiesti.ro
8.Lect. univ. dr. Aldescu  Iulianaidobre@upg-ploiesti.ro
9.Lect. univ. dr. Baciu Ancaabaciu@upg-ploiesti.ro
10.Lect. univ. dr. Boaca Tudortboaca@upg-ploiesti.ro
11.Lect. univ. dr. Borsos Zoltanborzolh@upg-ploiesti.ro
12.Lect. univ. dr. Dragomir Eliaelia.dragomir@upg-ploiesti.ro
13.Lect. univ. dr. Iancu Lidialidia.iancu@upg-ploiesti.ro
14.Lect. univ. dr. Ioniță Irinairinat@upg-ploiesti.ro
15.Lect. univ. dr. Ioniță Liviuiliviu@upg-ploiesti.ro
16.Lect. univ. dr. Iosif Alinaemilia.iosif@upg-ploiesti.ro
17.Lect. univ. dr. Maniu Georgetageorgeta.maniu@upg-ploiesti.ro
18.Lect. univ. dr. Nan Georgetanangeorgeta@upg-ploiesti.ro
19.Lect. univ. dr. Necula Mihaelamnecula@upg-ploiesti.ro
20.Lect. univ. dr. Șchiopu Danieladschiopu@upg-ploiesti.ro
21.Lect. univ. dr. Ștefan Alinnastefan@upg-ploiesti.ro
22.Lect. univ. dr. Tudor Livianaltudor@upg-ploiesti.ro
23.Lect. univ. dr. Tudorică Danieladtudorica@upg-ploiesti.ro
24.Asist. univ. dr. Nicolae Mihaimihai.nicolae@upg-ploiesti.ro

Profesori asociați

Nr. crt.Nume și prenumeE-mail
1.Conf. univ. dr. Cristian Marinoiu cmarinoiu@upg-ploiesti.ro

Cadre didactice asociate pentru anul universitar 2020-2021, semestrul I

Nr. crt.Nume și prenumeE-mail
1.Inf. Alexe Danieldaniel.alexe@outlook.com
2.Inf. Arseni Florentina-Angelaflorentina_arseni@yahoo.com
3.Inf. Craina Sandasanda_craina@yahoo.com
4.Inf. Condruț Georgealexandru.condrut@upg-ploiesti.ro
5.Inf. Dedu Carmen Mariadedumaria@gmail.com
6.Inf. Ionescu Danieladaniela.ionescu@ccdph.ro
7.Inf. Petre Andreeaandreea_petre92@yahoo.com
8.Inf. Șchiopu Dragoș-Ioandragos@nanotel.ro
9.Inf. Sima Georgian Florinfloringeorgian14@yahoo.com

Personal didactic auxiliar și nedidactic

Nr. crt.Nume și prenumeE-mail
1.Mihai Elenaemihai@upg-ploiesti.ro
2.Pană Iuliaipana@upg-ploiesti.ro
3.Popa Vicențiuvicențiu.popa@upg-ploiesti.ro
4.Furtună Ionuționut.furtuna@upg-ploiesti.ro
5.Marinoiu Daniela